New York - Uçak Bileti Fumefly.com'da Uçak Bileti

New York - Uçak Bileti Fumefly.com'da

New York Varışlı Uçak Biletleri
Adana - New York
28 Haziran 2024
22306,38'den başlayan
Ankara - New York
18 Temmuz 2024
47363,01'den başlayan
Iğdır - New York
01 Temmuz 2024
28317,49'den başlayan
İstanbul - New York
09 Temmuz 2024
14830,83'den başlayan
İstanbul - New York
20 Haziran 2024
38167,46'den başlayan
İstanbul - New York
01 Temmuz 2024
11383,74'den başlayan
İzmir - New York
20 Haziran 2024
19296,67'den başlayan
Kars - New York
10 Temmuz 2024
62565,5'den başlayan
Ordu - New York
01 Temmuz 2024
28988,0'den başlayan
New York - Uçak Bileti Fumefly.com'da

New York

New York, Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük ve en önemli şehirlerinden biridir. Gökdelenleri, kültürel çeşitliliği, sanatın ve ticaretin merkezi olmasıyla da ünlüdür. Şehir, Times Meydanı, Central Park, Empire State Binası ve Broadway gibi ikonik simgeleriyle dünya çapında üne sahiptir. New York, enerjik atmosferi ve sonsuz keşif fırsatlarıyla herkesi büyüleyen şehirlerden biridir. Her köşesi sinema filmlerinden çıkmışcasına bir atmosefere sahip New York, birçok kişi için rüyalar şehridir.

New York’da Gezilecek Ve Görülecek Yerler

Times Meydanı ve Broadway: Times Meydanı, dünyaca ünlü ışıklı reklam panoları, canlı atmosferi ve tiyatrolarıyla ünlüdür. Broadway de Times Meydanı gibi dünya çapında ünlü müzikalleriyle tanınan ve tiyatro tutkunları için vazgeçilmez bir noktadır.

Central Park: Manhattan'da yer alan Central Park, 843 dönüm genişliğindeki yeşil alanıyla bir nefes alma noktasıdır. Parkta yürüyüş yapabilir, bisiklete binebilir, piknik yapabilir ve göletlerde tekne gezintisi yapabilirsiniz.

Empire State Binası: New York'un sembol yapılarından biri olan Empire State Binası, Manhattan'ın silüetini süsler. Bu gökdelenin gözlem terasına çıkarak, şehrin nefes kesici manzarasını izleyebilirsiniz.

Özgürlük Heykeli ve Ellis Island: Özgürlük Heykeli, New York'un simgesi haline gelmiş bir anıttır. Şehrin sembolü haline gelen bu yapıyı da kesinlikle görmelisiniz.

High Line: Eski bir demiryolu hattının dönüştürülerek oluşturulmuş bir park olan High Line, yeşillikler arasında yürüyüş yapabileceğiniz, sanat enstalasyonlarını keşfedebileceğiniz ve şehrin manzarasını izleyebileceğiniz keyifli bir mekandır.

New York’ta Ne Yenir?

New York’u ziyaret ettiğiniz zaman denemenizi önereceğimiz şehrin ünlü lezzetleri şunlardır: New York Pizza, Bagel, Pastrami, Hot Dog, Cheesecak ve daha birçok farklı kültüre ait sokak lezzetleri…

New York’a ne zaman gidilir?

New York, yılın her zamanı sinema filmlerinden çıkmış gibi büyüleyici bir güzellikte bir şehirdir. Yılın her dönemi farklı bir güzelliğe sahip olan New York’ta bazı seneler kış ayları yoğun kar yağışlı geçtiği için bahar ya da yaz aylarını tercih edebilirsiniz Özellikle bu mevsimlerde Central Park gibi yerlerin de keyfini daha iyi çıkarabilirsiniz.

New York’daki Havalimanları:

·        John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı

·        Newark Liberty Uluslararası Havalimanı

·        LaGuardia Havalimanı