How can we
help you?

UÇAK BILETI

Telefonunuzu ve mailinizi kontrol ettiyseniz ve pnr kodunu bulamıyorsanız biletinizi satın aldığınız firma ile görüşme yapmanız gerekiyor. Firmaya ulaşamıyorsanız biletini satın aldığınız hava yolu firmasına dönüş sağlayabilirsiniz.

Biletinizi iptal edebilirsiniz ancak iptal ve iade durumunda biletinizin tutarının tamamını alamayabilirsiniz alacağınız iade tutarı almış olduğunuz hava yolları ücret kurallarına göre değişkenlik göstermektedir.

Evcil hayvanınızla uçuşa katılabilirsiniz fakat evcil hayvanız evcil hayvan kriterlerine uygun olması gerekmektedir. Bu kriterler hava yolu firmalarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca evcil hayvanınız için ücret talep edilebilir.

100 ml. kadar olan deodorant ve parfümlerinizi kabin bagajınızda taşıyabilirsiniz. Ancak deodorant ve parfümlerinizde sızma olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

0-2 yaşındaki bebek yolcular için sadece kemer ücreti alınmaktadır.2 yaşını doldurmuş yolcular çocuk sınıfına geçtiği için ücret alınmaktadır çocuk yolcu fiyatları yetişkin yolcu fiyatlarına göre biraz daha uygundur.

İsminizi yanlış yazdıysanız ödediğiniz tutarının tamamını alabiliyorsanız iptal etmenizi tavsiye ederiz. Hava yolu firmaları bu konuda pnr koduna not düşerek veya anlam değişikliği olmuyorsa birkaç harf değişikliği yaparak sizlere yardımcı oluyor.

Uçak bileti satın aldığınızda o bileti sadece bileti kestiğiniz isim ve soy isime sahip olan kişi kullanabilir isim değişikliğine neredeyse hiçbir hava yolu firması izin vermemektedir.

Ekstra olarak bagaj hakkı almanız gerekmektedir ekstra bagaj ücretleri hava yolu firmalarına göre değişkenlik göstermektedir.

Bilet satın alırken anlaşmalı olduğumuz bankalarda vade farksız taksit yapabilirsiniz veya düşük vade farkları ile işlemlerinizi sağlayabilirsiniz detaylı bilgiyi ödeme ekranında göreceksiniz.

Uçak biletinizde değişim, iptal ve açığa alma vb. işlemleri sağlarken sizlere tavsiyemiz öncelikle satın aldığınız firma ile görüşme sağlamanızdır. Bileti aldığınız firmaya ulaşamıyorsanız 444 07 97 numaralı hattan Sunexpress çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Uçak biletinizde değişim, iptal ve açığa alma vb. işlemleri sağlarken sizlere tavsiyemiz öncelikle satın aldığınız firma ile görüşme sağlamanızdır. Bileti aldığınız firmaya ulaşamıyorsanız 444 25 38 numaralı hattan Anadolujet çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Uçak biletinizde değişim, iptal ve açığa alma vb. işlemleri sağlarken sizlere tavsiyemiz öncelikle satın aldığınız firma ile görüşme sağlamanızdır. Bileti aldığınız firmaya ulaşamıyorsanız 0888 228 1212 numaralı hattan Pegasus çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Uçak biletinizde değişim, iptal ve açığa alma vb. işlemleri sağlarken sizlere tavsiyemiz öncelikle satın aldığınız firma ile görüşme sağlamanızdır. Bileti aldığınız firmaya ulaşamıyorsanız 444 08 49 numaralı hattan Türk Hava Yolları çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

WEB SITESI

Fumefly.com web sitesi uçak bileti satışı vb. bilet işlemlerinde hizmet veren Türsab A Sınıfı Seyahat Acentesidir.

Biletinizi aldığınız hava yolu firmasının uçuş kuralları izin verdiği sürece değişim yapabilirsiniz ancak değişim yaparken sizlerden ücret talep edilebilir.